Mokslo metų pabaigos šventė "Sveika, vasara!"
    2018 m. gegužės 31 d. 9.30 val. mokyklos kieme vyks mokslo metų pabaigos šventė "Sveika, vasara!". Kviečiame visus dalyvauti!

Viešieji pirkimai

Kauno ,,Ryto“ pradinės mokyklos viešųjų supaprastintų pirkimų taisyklės nustato  prekių, paslaugų ir darbų pirkimų organizavimą, vykdymą.

Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos prekių, paslaugų ir darbų viešųjų pirkimų komisija sudaroma prekių, paslaugų ir darbų viešiesiems pirkimams, tame tarpe ir vykdomiems įprasta komercine praktika, atlikti.

2018m. viešųjų pirkimų planas

2017m. viešųjų pirkimų planas

Supaprastintų mažos vertės viešųjų pirkimų registras:

2017 registras