Sep 2018
    Susitikimas su bendruomenės pareigūnais
    2018 m. rugsėjo 14 d. (penktadienį) mokyklos aktų salėje 1-2 klasių mokiniai dalyvaus saugaus eismo pamokėlėje, kurios metu susitiks su Amsiumi ir Kauno apskrities bendruomenės pareigūnais. Po jo 1 klasių mokiniai eis į lauką ir mokysis saugiai pereiti per Šarkuvos g. perėją.
    Aug 2018
    Mokslo metų pradžios šventė

Į klases plačiai duris atvėręs

Grįžo vasaros takais rugsėjis...

Din di lin ... skambutis šaukia,

Din di lin ... į klasę jaukią.

Kviečiame į Mokslo metų pradžios šventę rugsėjo 3 d. (pirmadienį) 10 val. mokyklos kieme. Sėkmingų 2018-2019 mokslo metų!

Aug 2018
    Dėvėtų mokyklinių uniformų turgelis
    2018 m. rugpjūčio 27 d. (pirmadienį) nuo 8.00 iki 12.00 val. tėvelių prašymu  mokykloje organizuojamas dėvėtų mokyklinių uniformų turgelis.
    Mokslo metų pabaigos šventė "Sveika, vasara!"
    2018 m. gegužės 31 d. 9.30 val. mokyklos kieme vyks mokslo metų pabaigos šventė "Sveika, vasara!". Kviečiame visus dalyvauti!

Veikla

Mokyklos veiklos sritis – švietimas

Mokyklos švietimo veiklos rūšys:
•    pradinis ugdymas, kodas 85.20;
•    priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymas, kodas 85.10.20.

Mokyklos veiklos tikslas – ugdyti aktyvų, kūrybingą, elementaraus raštingumo ir socialinių, pažintinių, informacinių, veiklos gebėjimų ir bendrųjų vertybių pamatus įgijusį vaiką,
pasirengusį mokytis toliau pagal pagrindinio ugdymo programas.

Mokyklos veiklos uždaviniai:
•    teikti mokiniams kokybišką pradinį išsilavinimą ir priešmokyklinį ugdymą;
•    tenkinti mokinių pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius;
•    teikti mokiniams reikiamą pagalbą;
•    užtikrinti sveiką ir saugią mokymo (si) aplinką.