Mokslo metų pabaigos šventė "Sveika, vasara!"
    2018 m. gegužės 31 d. 9.30 val. mokyklos kieme vyks mokslo metų pabaigos šventė "Sveika, vasara!". Kviečiame visus dalyvauti!

Veikla

Mokyklos veiklos sritis – švietimas

Mokyklos švietimo veiklos rūšys:
•    pradinis ugdymas, kodas 85.20;
•    priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymas, kodas 85.10.20.

Mokyklos veiklos tikslas – ugdyti aktyvų, kūrybingą, elementaraus raštingumo ir socialinių, pažintinių, informacinių, veiklos gebėjimų ir bendrųjų vertybių pamatus įgijusį vaiką,
pasirengusį mokytis toliau pagal pagrindinio ugdymo programas.

Mokyklos veiklos uždaviniai:
•    teikti mokiniams kokybišką pradinį išsilavinimą ir priešmokyklinį ugdymą;
•    tenkinti mokinių pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius;
•    teikti mokiniams reikiamą pagalbą;
•    užtikrinti sveiką ir saugią mokymo (si) aplinką.