Jun 2017
    Dėvėtų mokyklinių uniformų mugė
    2017 m. birželio 7 d. (trečiadienį) ir rugpjūčio  28 d. (pirmadienį) nuo 8.00 iki 12.00 val. tėvelių prašymu  mokykloje organizuojama dėvėtų mokyklinių uniformų mugė.
    May 2017
    Projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2017“
    Džiaugiamės mūsų mokyklos 2 kl. mokinių plaukimo komandos aukštais pasiekimais projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2017“ baigiamajame renginyje, vykusiame 2017 m. gegužės 25 d. Kauno kolegijos baseine Mastaičiuose (trenerė Žaneta Tautvydė).
    Mokslo metų pabaigos šventė
    2017 m. gegužės 31 d. (trečiadienį) 10.00 val. mokyklos kieme vyks mokslo metų pabaigos šventė „Sveika, vasara“. Kviečiame visus dalyvauti!
    Ketvirtokų išleistuvės
    2017 m. gegužės 30 d. (antradienį) 12.00 val. Kauno valstybiniame Lėlių teatre vyks ketvirtųjų klasių baigiamoji popietė „Lik sveika, pradine mokykla”. Kviečiame 4 kl. mokinius, jų šeimas ir mokytojus dalyvauti!
    Tarpklasinės estafetinio bėgimo varžybos
    2017 m. gegužės 25 d. (ketvirtadienį) šalia mokyklos esančiame stadione vyks tarpklasinės estafetinio bėgimo varžybos. Dalyviai – 1-4 kl. mergaičių ir berniukų komandos. Linkime dalyviams sėkmės!

Veikla

Mokyklos veiklos sritis – švietimas

Mokyklos švietimo veiklos rūšys:
•    pradinis ugdymas, kodas 85.20;
•    priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymas, kodas 85.10.20.

Mokyklos veiklos tikslas – ugdyti aktyvų, kūrybingą, elementaraus raštingumo ir socialinių, pažintinių, informacinių, veiklos gebėjimų ir bendrųjų vertybių pamatus įgijusį vaiką,
pasirengusį mokytis toliau pagal pagrindinio ugdymo programas.

Mokyklos veiklos uždaviniai:
•    teikti mokiniams kokybišką pradinį išsilavinimą ir priešmokyklinį ugdymą;
•    tenkinti mokinių pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius;
•    teikti mokiniams reikiamą pagalbą;
•    užtikrinti sveiką ir saugią mokymo (si) aplinką.