Mokslo metų pabaigos šventė "Sveika, vasara!"
    2018 m. gegužės 31 d. 9.30 val. mokyklos kieme vyks mokslo metų pabaigos šventė "Sveika, vasara!". Kviečiame visus dalyvauti!

Tyrimai ir apklausos

Apklausa: "Ugdymo kokybės vertinimas"

Pagrindinis tyrimo objektas – mokinių tėvų pasitenkinimas ugdymo kokybe Kauno „Ryto“ pradinėje mokykloje.

Tikslas – ištirti Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos mokinių tėvų pasitenkinimą ugdymo kokybe.

Tėvų, globėjų apklausa_NMVA_2017

Tėvų, globėjų apklausa_NMVA_2016