Sau 2019
    Pilietinė iniciatyva "Atmintis gyva, nes liudija"
    Šiandien, 2019 m. sausio 11 d. 8.00 val., mokyklos languose suplazdės žvakių liepsnelės ir bus užgesintos šviesos. Prisiminsime ir pagerbsime žuvusiuosius už Lietuvos laisvę. Taip prisijungsime prie pilietinės iniciatyvos "Atmintis gyva, nes liudija".
    Dec 2018

Mokinių žiemos atostogos nuo 2018 m. gruodžio 27 d. iki 2019 m. sausio 2 d. Į mokyklą renkamės 2019 m. sausio 3 d. (ketvirtadienį).

Dec 2018
    Labdaros akcija "Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa"
    Adventas - puikus metas mokyti vaikus gerais darbais pasitikti Jėzaus gimimo dieną - Kalėdas. Kviečiame vieni kitus prisijungti prie labdaros akcijos "Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa". Prašome šiais metais "Carito" vaikams padovanoti: sąsiuvinių, pieštukų, flomasterių ir kitų jiems reikalingų priemonių. Kanceliarinės priemonės renkamos iki 2018 m. gruodžio 21 d. Dėkojame už jūsų gerumą!
    Dec 2018
    Akcija "Pasitik Kalėdų senelį švariomis rankomis"

2018 m. gruodžio 6 d. (ketvirtadienį) nuo 9.30 val. iki 12.00 val. mokyklos foje vyks akcija "Pasitik Kalėdų senelį švariomis rankomis". Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

Dec 2018
    Projektas "Giminės medis - 2018"
    2018 m. lapkričio 28 d. Kauno tautinės kultūros centre vyko respublikinis projektas "Giminės medis - 2018". Jame dalyvavusi mūsų mokyklos mokinė Eglė Ožekauskaitė (4a) gavo padėką už domėjimąsi savo šeimos, bendruomenės, valstybės praeitimi, tautos tapatumo saugojimą, puoselėjimą ir įprasminimą kūrybiniame darbe "Giminės medis". Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!

Teisės aktai

Kauno „Ryto“ pradinė mokykla savo veiklą grindžia Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos švietimo ir kitais įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Švietimo ir mokslo ministerijos teisės aktais ir „Reikalavimų valstybinių ir savivaldybių mokyklų nuostatams“ pagrindu parengtais mokyklos nuostatais.

Pagrindiniai dokumentai, reglamentuojantys mokyklos veiklą:

•   Lietuvos Respublikos Švietimo įstatymas (2011 m.)
•   Valstybinė švietimo 2013–2022 metų strategija
•   Pradinio ugdymo bendroji programa (2008)
•   Pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų aprašas (2015)
•   Lietuvių kalbos pradinio ugdymo bendroji programa (2016)