Paroda "Aš myliu Lietuvą"

Kviečiame aplankyti Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos dailės studijos „Kūrybiukas“ mokinių darbų parodą „Aš myliu Lietuvą“, vykstančią šiuo metu Kauno Šventosios dvasios (Šilainių) bažnyčioje.

Teisės aktai

Kauno „Ryto“ pradinė mokykla savo veiklą grindžia Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos švietimo ir kitais įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Švietimo ir mokslo ministerijos teisės aktais ir „Reikalavimų valstybinių ir savivaldybių mokyklų nuostatams“ pagrindu parengtais mokyklos nuostatais.

Pagrindiniai dokumentai, reglamentuojantys mokyklos veiklą:

•   Lietuvos Respublikos Švietimo įstatymas (2011 m.)
•   Valstybinė švietimo 2013–2022 metų strategija
•   Pradinio ugdymo bendroji programa (2008)
•   Pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų aprašas (2015)
•   Lietuvių kalbos pradinio ugdymo bendroji programa (2016)