Oct 2018

Mokinių rudens atostogos nuo spalio 29 d. iki lapkričio 2 d. Į mokyklą renkamės lapkričio  5 d. (pirmadienį).

Oct 2018
    Projektas "Praverkim duris į muzikos pasaulį"
    2018 m. spalio 22-26 d. mokykloje buvo įgyvendintas projektas "Praverkim duris į muzikos pasaulį". Rytais mokykloje skambėjo įvairi muzika: lietuvių l., klasikinė, šiuolaikinė. Mokiniai edukacinėse programose "Afrikos būgnai" ir "Svečiuose pas muzikos instrumentus" susipažino su įvairiais instrumentais, pabandė jais groti.
    Tarpklasinės virvės traukimo varžybos
    Šiandien, 2018 m. spalio 23 d., mokyklos sporto salėje vyks 1-4 klasių komandų virvės traukimo varžybos. Linkime dalyviams sėkmės!
    Metų mokytojo premija

Šiandien, 2018 m. spalio 9 d., mūsų mokyklos mokytoja Ingrida Ūsienė Kauno miesto tarybos posėdžio metu buvo apdovanota Metų mokytojo premija. Nuoširdžiai sveikiname ir didžiuojamės! Daugiau apie tai skaitykite http://www.kaunas.lt/2018/10/naujienos/trims-geriausiems-kauno-mokytojams-solidzios-premijos/

Sep 2018
    Susitikimas su bendruomenės pareigūnais
    2018 m. rugsėjo 14 d. (penktadienį) mokyklos aktų salėje 1-2 klasių mokiniai dalyvaus saugaus eismo pamokėlėje, kurios metu susitiks su Amsiumi ir Kauno apskrities bendruomenės pareigūnais. Po jo 1 klasių mokiniai eis į lauką ir mokysis saugiai pereiti per Šarkuvos g. perėją.

Teisės aktai

Kauno „Ryto“ pradinė mokykla savo veiklą grindžia Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos švietimo ir kitais įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Švietimo ir mokslo ministerijos teisės aktais ir „Reikalavimų valstybinių ir savivaldybių mokyklų nuostatams“ pagrindu parengtais mokyklos nuostatais.

Pagrindiniai dokumentai, reglamentuojantys mokyklos veiklą:

•   Lietuvos Respublikos Švietimo įstatymas (2011 m.)
•   Valstybinė švietimo 2013–2022 metų strategija
•   Pradinio ugdymo bendroji programa (2008)
•   Pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų aprašas (2015)
•   Lietuvių kalbos pradinio ugdymo bendroji programa (2016)