Sau 2018
    Akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Mokykla dalyvauja pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Lietuvoje ši pilietinė akcija pradėta organizuoti nuo 2008 metų.

2018 m. sausio 12 d. (penktadienį) 8.00 val. mokykloje dešimčiai minučių bus užgesinama šviesa ir uždegamos languose atminties žvakutės – gyvybės, šviesos, atminties ir vilties simbolis – žuvusiems už Lietuvos Laisvę.

Sau 2018
    Konkursas "Ar aš buvau kodėlčius?"

2017 m. gruodžio mėn. Kauno m. Vaikų literatūros muziejus organizavo rašinio konkursą "Ar aš buvau kodėlčius?", kuriame mūsų mokyklos mokinės Urtė Pipiraitė (4a) ir Gailė Surgėlaitė (4a) tapo nugalėtojomis. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!

Dec 2017
    Atostogos

Mokinių žiemos atostogos nuo 2017 m. gruodžio 27 d. iki 2018 m. sausio 3 d. Į mokyklą renkamės sausio 4 d. (ketvirtadienį).

Dec 2017
    Adventinis rytmetys "Kalėdų šviesa"
    2017 m. gruodžio 4 d. (pirmadienį) 2 pamokos metu mokyklos aktų salėje vyks adventinis rytmetys „Kalėdų šviesa“. Kviečiame jame dalyvauti 1-4 klasių mokinius.
    Nov 2017
    Tarpklasinės estafečių varžybos
    2017 m. lapkričio 30 d. (ketvirtadienį) 12.00-13.00 val. mokyklos sporto salėje vyks tarpklasinės estafečių varžybos. Dalyviai - 1-2 klasių 5 mergaičių ir 5 berniukų komandos. Linkime dalyviams sėkmės!

Kauno miesto savivaldybės švietimo ir ugdymo skyrius
www.smm.lt - Švietimo ir mokslo ministerija
www.itc.smm.lt - Švietimo informacinių technologijų centras
www.upc.smm.lt - ugdymo plėtotės centras