Sau 2019
    Pilietinė iniciatyva "Atmintis gyva, nes liudija"
    Šiandien, 2019 m. sausio 11 d. 8.00 val., mokyklos languose suplazdės žvakių liepsnelės ir bus užgesintos šviesos. Prisiminsime ir pagerbsime žuvusiuosius už Lietuvos laisvę. Taip prisijungsime prie pilietinės iniciatyvos "Atmintis gyva, nes liudija".
    Dec 2018

Mokinių žiemos atostogos nuo 2018 m. gruodžio 27 d. iki 2019 m. sausio 2 d. Į mokyklą renkamės 2019 m. sausio 3 d. (ketvirtadienį).

Dec 2018
    Labdaros akcija "Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa"
    Adventas - puikus metas mokyti vaikus gerais darbais pasitikti Jėzaus gimimo dieną - Kalėdas. Kviečiame vieni kitus prisijungti prie labdaros akcijos "Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa". Prašome šiais metais "Carito" vaikams padovanoti: sąsiuvinių, pieštukų, flomasterių ir kitų jiems reikalingų priemonių. Kanceliarinės priemonės renkamos iki 2018 m. gruodžio 21 d. Dėkojame už jūsų gerumą!
    Dec 2018
    Akcija "Pasitik Kalėdų senelį švariomis rankomis"

2018 m. gruodžio 6 d. (ketvirtadienį) nuo 9.30 val. iki 12.00 val. mokyklos foje vyks akcija "Pasitik Kalėdų senelį švariomis rankomis". Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

Dec 2018
    Projektas "Giminės medis - 2018"
    2018 m. lapkričio 28 d. Kauno tautinės kultūros centre vyko respublikinis projektas "Giminės medis - 2018". Jame dalyvavusi mūsų mokyklos mokinė Eglė Ožekauskaitė (4a) gavo padėką už domėjimąsi savo šeimos, bendruomenės, valstybės praeitimi, tautos tapatumo saugojimą, puoselėjimą ir įprasminimą kūrybiniame darbe "Giminės medis". Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!

Mokyklos istorija

Kauno „Ryto“ pradinė mokykla pradėjo veikti 1993 m. rugsėjo 1 dieną. Ji įsteigta Kauno miesto valdybos 1993-06-15 potvarkiu Nr. 776-v, reorganizavus 108 –ąjį vaikų lopšelį darželį. Pirmoji mokyklos direktorė Sigutė Paužuolienė nuoširdžiai rūpinosi, kad dalis 49-osios vidurinės mokyklos pradinukų ir mokytojų naujose erdvėse jaustųsi saugiai, turėtų geras darbo ir mokymosi sąlygas.

Skambų ir prasmingą mokyklos „Ryto“ vardą pasiūlė priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja Zita Mogenienė ir jam 1993 metais pritarė Pavadinimų sumanymų ir pritarimo komisija. Šarūnas Mogenis sukūrė mokyklos Himnui žodžius ir muziką. Visa mokyklos bendruomenė dalyvavo kuriant mokyklos logotipą. Mokyklos tarybai nutarus 1994 metais pirmieji Kauno mieste mūsų mokinukai rugsėjo pirmąją išdidžiai apsivilko mokyklinę uniformą.

Ryto“ pradinė mokykla sėkmingai teikia pradinį išsilavinimą, įgyvendina ankstyvojo anglų kalbos ugdymo, priešmokyklinio ugdymo bei neformaliojo ugdymo programas.

Mokykla, įgyvendinanti sveikatos ugdymo ir stiprinimo programą 1999 metais įtraukta į Lietuvos Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą. Žinios apie sveikatą perteikiamos patraukliai, sveikatinimo uždaviniai sprendžiami išradingai ir įdomiai. Fizinio aktyvumo poreikį skatina aplinka ir priemonės, galimybė dalyvauti nuolat organizuojamose varžybose, geriausių sportininkų dešimtuko rinkimuose, tradicinėse kūrybinėse savaitėse, dienose skirtose taisyklingai laikysenai ir komplimentams. Piešinių ir darbelių konkursai, foto parodos skatina veikti ir džiaugtis savo pasiekimais. Atliekami tiriamieji darbai, vykdoma patirties sklaida. Bendradarbiaujant su J.Grušo meno vidurine mokykla bei M.Petrausko vaikų muzikos mokykla vaikai regi spalvingą, savo rankomis puoštą, nuo savo dainų skambančią mokyklą.