Atostogos

Mokinių atostogos nuo 2018 m. vasario 19 iki 23 d. Į mokyklą renkamės vasario 26 d. (pirmadienį).

Vas 2018
    NUD "Atkurtai Lietuvai 100"
    2018 m. vasario 15 d. mokykloje vyks netradicinio ugdymo diena "Atkurtai Lietuvai 100", skirta vasario 16-ąjai paminėti. Mokiniai aktyviai dalyvaus įvairiose veiklose, skatinančiose pažinti, didžiuotis savo šalimi, bendradarbiauti. Su gimtadieniu, Lietuva!
    Informacija tėveliams
    Informuojame, kad ugdymo procesas 2018 m. vasario 3-7 d. nutraukiamas. Laukiam mokinių vasario 8 d. (ketvirtadienį).
    Sau 2018
    Akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Mokykla dalyvauja pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Lietuvoje ši pilietinė akcija pradėta organizuoti nuo 2008 metų.

2018 m. sausio 12 d. (penktadienį) 8.00 val. mokykloje dešimčiai minučių bus užgesinama šviesa ir uždegamos languose atminties žvakutės – gyvybės, šviesos, atminties ir vilties simbolis – žuvusiems už Lietuvos Laisvę.

Sau 2018
    Konkursas "Ar aš buvau kodėlčius?"

2017 m. gruodžio mėn. Kauno m. Vaikų literatūros muziejus organizavo rašinio konkursą "Ar aš buvau kodėlčius?", kuriame mūsų mokyklos mokinės Urtė Pipiraitė (4a) ir Gailė Surgėlaitė (4a) tapo nugalėtojomis. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!

Mokyklos istorija

Kauno „Ryto“ pradinė mokykla pradėjo veikti 1993 m. rugsėjo 1 dieną. Ji įsteigta Kauno miesto valdybos 1993-06-15 potvarkiu Nr. 776-v, reorganizavus 108 –ąjį vaikų lopšelį darželį. Pirmoji mokyklos direktorė Sigutė Paužuolienė nuoširdžiai rūpinosi, kad dalis 49-osios vidurinės mokyklos pradinukų ir mokytojų naujose erdvėse jaustųsi saugiai, turėtų geras darbo ir mokymosi sąlygas.

Skambų ir prasmingą mokyklos „Ryto“ vardą pasiūlė priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja Zita Mogenienė ir jam 1993 metais pritarė Pavadinimų sumanymų ir pritarimo komisija. Šarūnas Mogenis sukūrė mokyklos Himnui žodžius ir muziką. Visa mokyklos bendruomenė dalyvavo kuriant mokyklos logotipą. Mokyklos tarybai nutarus 1994 metais pirmieji Kauno mieste mūsų mokinukai rugsėjo pirmąją išdidžiai apsivilko mokyklinę uniformą.

Ryto“ pradinė mokykla sėkmingai teikia pradinį išsilavinimą, įgyvendina ankstyvojo anglų kalbos ugdymo, priešmokyklinio ugdymo bei neformaliojo ugdymo programas.

Mokykla, įgyvendinanti sveikatos ugdymo ir stiprinimo programą 1999 metais įtraukta į Lietuvos Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą. Žinios apie sveikatą perteikiamos patraukliai, sveikatinimo uždaviniai sprendžiami išradingai ir įdomiai. Fizinio aktyvumo poreikį skatina aplinka ir priemonės, galimybė dalyvauti nuolat organizuojamose varžybose, geriausių sportininkų dešimtuko rinkimuose, tradicinėse kūrybinėse savaitėse, dienose skirtose taisyklingai laikysenai ir komplimentams. Piešinių ir darbelių konkursai, foto parodos skatina veikti ir džiaugtis savo pasiekimais. Atliekami tiriamieji darbai, vykdoma patirties sklaida. Bendradarbiaujant su J.Grušo meno vidurine mokykla bei M.Petrausko vaikų muzikos mokykla vaikai regi spalvingą, savo rankomis puoštą, nuo savo dainų skambančią mokyklą.