2 proc. parama

Nuoširdžiai dėkojame už paramą 2017 m.

Prašome pervesti savo pajamų mokesčio dalį 2018 metų Kauno ,,Ryto“ pradinės mokyklos tikslų įgyvendinimui.

•    1.Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
    •    2.Viršutiniame EDS meniu pasirinkite „Paslaugos“, tuomet kairiajame meniu – „Parama“.
    •    3.Užpildykite FR0512 v.2 formą tiesiogiai EDS portale (online).
    •    4.Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (*) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:
    •    (*) 5 Mokestinis laikotarpis – 2017
    •    (*) 6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą – ✔
    •    (*) E1 Gavėjo tipas – 2 [vienetas, turintis teisę gauti paramą]
    •    (*) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 191828963
    •    (*) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 2,00

Deklaracijų pateikimo terminas į VMI iki 2018-05-01.
    Bal 2018
    Akcija „Kaunas tvarkosi 2018“

Kviečiame visus prisijungti 2018 m. balandžio 21 d. (šeštadienį) 10 val. prie Kaune organizuojamos švarinimosi akcijos „Kaunas tvarkosi 2018“.

Mokyklai priskirta tvarkymosi vieta – Kauno tvirtovės VIII fortas (įvažiavimas iš Pryšmančių g. 38) Akcijos organizatoriai pasirūpins visomis reikalingomis priemonėmis (pirštinėmis, rūšiavimo maišais ir kt.), taip pat žada daug staigmenų ir siurprizų visai šeimai.

Švarinkime savo miestą Kauną!
    Kauno mokyklų žaidynių 1-4 kl. šaškių varžybos

2018 m. balandžio 11 d. Kauno technikos profesinio mokymo centre vyko Kauno mokyklų žaidynių 1-4 klasių šaškių varžybos. Jose dalyvavusi mūsų mokyklos ketvirtokų komanda (Emilija Mačiulaitytė (4b), Ignas Mikštas (4b), Karolis Juška (4b) ir Arnas Jezukevičius (4c)) užėmė IV-ąją vietą. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!

Olimpiada „Skaičiukas- 2018“

2018 m. balandžio 5 d. Kauno „Varpelio“ pradinėje mokykloje vyko Kauno miesto ketvirtųjų klasių mokinių  matematikos olimpiada „Skaičiukas- 2018“. Joje dalyvavusi 4a klasės mokinė Faustė Kuršaitė užėmė III vietą. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!

Sėkmės Faustei respublikinėje Matematikos olimpiadoje.

Atostogos

Mokinių velykinės atostogos nuo 2018 m. balandžio 3 iki 6 d. Į mokyklą renkamės balandžio 9 d. (pirmadienį).

Mokyklos istorija

Kauno „Ryto“ pradinė mokykla pradėjo veikti 1993 m. rugsėjo 1 dieną. Ji įsteigta Kauno miesto valdybos 1993-06-15 potvarkiu Nr. 776-v, reorganizavus 108 –ąjį vaikų lopšelį darželį. Pirmoji mokyklos direktorė Sigutė Paužuolienė nuoširdžiai rūpinosi, kad dalis 49-osios vidurinės mokyklos pradinukų ir mokytojų naujose erdvėse jaustųsi saugiai, turėtų geras darbo ir mokymosi sąlygas.

Skambų ir prasmingą mokyklos „Ryto“ vardą pasiūlė priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja Zita Mogenienė ir jam 1993 metais pritarė Pavadinimų sumanymų ir pritarimo komisija. Šarūnas Mogenis sukūrė mokyklos Himnui žodžius ir muziką. Visa mokyklos bendruomenė dalyvavo kuriant mokyklos logotipą. Mokyklos tarybai nutarus 1994 metais pirmieji Kauno mieste mūsų mokinukai rugsėjo pirmąją išdidžiai apsivilko mokyklinę uniformą.

Ryto“ pradinė mokykla sėkmingai teikia pradinį išsilavinimą, įgyvendina ankstyvojo anglų kalbos ugdymo, priešmokyklinio ugdymo bei neformaliojo ugdymo programas.

Mokykla, įgyvendinanti sveikatos ugdymo ir stiprinimo programą 1999 metais įtraukta į Lietuvos Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą. Žinios apie sveikatą perteikiamos patraukliai, sveikatinimo uždaviniai sprendžiami išradingai ir įdomiai. Fizinio aktyvumo poreikį skatina aplinka ir priemonės, galimybė dalyvauti nuolat organizuojamose varžybose, geriausių sportininkų dešimtuko rinkimuose, tradicinėse kūrybinėse savaitėse, dienose skirtose taisyklingai laikysenai ir komplimentams. Piešinių ir darbelių konkursai, foto parodos skatina veikti ir džiaugtis savo pasiekimais. Atliekami tiriamieji darbai, vykdoma patirties sklaida. Bendradarbiaujant su J.Grušo meno vidurine mokykla bei M.Petrausko vaikų muzikos mokykla vaikai regi spalvingą, savo rankomis puoštą, nuo savo dainų skambančią mokyklą.