Jun 2017
    Dėvėtų mokyklinių uniformų mugė
    2017 m. birželio 7 d. (trečiadienį) ir rugpjūčio  28 d. (pirmadienį) nuo 8.00 iki 12.00 val. tėvelių prašymu  mokykloje organizuojama dėvėtų mokyklinių uniformų mugė.
    May 2017
    Projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2017“
    Džiaugiamės mūsų mokyklos 2 kl. mokinių plaukimo komandos aukštais pasiekimais projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2017“ baigiamajame renginyje, vykusiame 2017 m. gegužės 25 d. Kauno kolegijos baseine Mastaičiuose (trenerė Žaneta Tautvydė).
    Mokslo metų pabaigos šventė
    2017 m. gegužės 31 d. (trečiadienį) 10.00 val. mokyklos kieme vyks mokslo metų pabaigos šventė „Sveika, vasara“. Kviečiame visus dalyvauti!
    Ketvirtokų išleistuvės
    2017 m. gegužės 30 d. (antradienį) 12.00 val. Kauno valstybiniame Lėlių teatre vyks ketvirtųjų klasių baigiamoji popietė „Lik sveika, pradine mokykla”. Kviečiame 4 kl. mokinius, jų šeimas ir mokytojus dalyvauti!
    Tarpklasinės estafetinio bėgimo varžybos
    2017 m. gegužės 25 d. (ketvirtadienį) šalia mokyklos esančiame stadione vyks tarpklasinės estafetinio bėgimo varžybos. Dalyviai – 1-4 kl. mergaičių ir berniukų komandos. Linkime dalyviams sėkmės!

Tarptautinė KINGS olimpiada [2017.03.02]

Šią savaitę KINGS komanda pradėjo turą po Lietuvos mokyklas, norėdama asmeniškai aplankyti, paspausti ranką ir įteikti DIPLOMĄ visiems rudenio semestre dalyvavusiems vaikučiams, kurie savo sumanumu ir kūrybingumu, motyvacija bei drąsa pasiekė neeilinių rezultatų tarptautinėje KINGS olimpiadoje. Vakar kingsai lankėsi mūsų mokykloje ir apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, bet sertifikatus įteikė ir sėkmingai pirmajame etape pasirodžiusiems mūsų mokyklos mokiniams.

Sveikiname jauniuosiu kingsiečius: Lėją Plentaitę, Džiugą Kuprytę, Adelę Kudarauskaitę, Arną Jezukevičių, Gustą Kvašį, Liną Brazdžię, Matą Stankevičių, Medeiną Kuprytę, Mantą Laurenčiką, Patriciją Pranciulytę, Rusnę Matulevičiūtę, Ugnę Drėzaitę, Ugnę Mieliauskaitę.

Daugiau informacijos: http://www.Kings.lt