Sau 2019
    Pilietinė iniciatyva "Atmintis gyva, nes liudija"
    Šiandien, 2019 m. sausio 11 d. 8.00 val., mokyklos languose suplazdės žvakių liepsnelės ir bus užgesintos šviesos. Prisiminsime ir pagerbsime žuvusiuosius už Lietuvos laisvę. Taip prisijungsime prie pilietinės iniciatyvos "Atmintis gyva, nes liudija".
    Dec 2018

Mokinių žiemos atostogos nuo 2018 m. gruodžio 27 d. iki 2019 m. sausio 2 d. Į mokyklą renkamės 2019 m. sausio 3 d. (ketvirtadienį).

Dec 2018
    Labdaros akcija "Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa"
    Adventas - puikus metas mokyti vaikus gerais darbais pasitikti Jėzaus gimimo dieną - Kalėdas. Kviečiame vieni kitus prisijungti prie labdaros akcijos "Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa". Prašome šiais metais "Carito" vaikams padovanoti: sąsiuvinių, pieštukų, flomasterių ir kitų jiems reikalingų priemonių. Kanceliarinės priemonės renkamos iki 2018 m. gruodžio 21 d. Dėkojame už jūsų gerumą!
    Dec 2018
    Akcija "Pasitik Kalėdų senelį švariomis rankomis"

2018 m. gruodžio 6 d. (ketvirtadienį) nuo 9.30 val. iki 12.00 val. mokyklos foje vyks akcija "Pasitik Kalėdų senelį švariomis rankomis". Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

Dec 2018
    Projektas "Giminės medis - 2018"
    2018 m. lapkričio 28 d. Kauno tautinės kultūros centre vyko respublikinis projektas "Giminės medis - 2018". Jame dalyvavusi mūsų mokyklos mokinė Eglė Ožekauskaitė (4a) gavo padėką už domėjimąsi savo šeimos, bendruomenės, valstybės praeitimi, tautos tapatumo saugojimą, puoselėjimą ir įprasminimą kūrybiniame darbe "Giminės medis". Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!

ES projektas [2013.08.12]

PRADEDAMAS  ĮGYVENDINTI  EUROPOS  SĄJUNGOS  LĖŠOMIS  FINANSUOJAMAS KAUNO „RYTO“ PRADINĖS  MOKYKLOS PROJEKTAS

Informuojame, kad Kauno „Ryto“ pradinė mokykla 2013 m. liepos 29 d. pasirašė trišalę finansavimo ir administravimo sutartį ir pradeda  įgyvendinti  projektą „Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos pastato išorinių atitvarų ir inžinerinių sistemų modernizavimas“ (projekto kodas VP3-3.4-ŪM-04-R-21-059), finansuojamą pagal 2007-2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 3 prioriteto „Aplinka ir darnus vystimasis“ įgyvendinimo  VP3-3.4-ŪM-04-R priemonę „Viešosios paskirties pastatų renovavimas regioniniu lygiu“. Pagal finansavimo ir administravimo sutartį, projekto įgyvendinimui skirta 946.552,00 Lt lėšų, iš kurių Europos Sąjungos struktūrinė parama – 549 923,05 Lt, likusi dalis ES struktūrinės paramos bendrojo finansavimo lėšos.

Pagrindinis projekto tikslas – padidinti vartojamos energijos efektyvumą Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos pastate. Įgyvendinant projektą planuojama atlikti šiuos atnaujinimo (modernizavimo) darbus – pakeisti senus pastato langus, lauko ir tambūro duris, atnaujinti (modernizuoti) pastato vidaus šildymo bei vidaus karšto vandens sistemą, atlikti stogo su apšiltinimu modernizavimą.
Įgyvendinus projektą bus užtikrintas efektyvesnis šilumos energijos vartojimas Kauno „Ryto“ pradinės  mokyklos pastate ir leis sumažinti neigiamą poveikį aplinkai mažesniais išmetamų į aplinką teršalų kiekiais. Planuojamų priemonių įgyvendinimas mokykloje užtikrins įstaigos mokiniams, jų tėvams, pedagogams ir kitiems darbuotojams geresnes mikroklimato sąlygas žiemos metu, jiems bus sudarytos tinkamos darbo sąlygos.