2 proc. parama

Nuoširdžiai dėkojame už paramą 2017 m.

Prašome pervesti savo pajamų mokesčio dalį 2018 metų Kauno ,,Ryto“ pradinės mokyklos tikslų įgyvendinimui.

•    1.Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
    •    2.Viršutiniame EDS meniu pasirinkite „Paslaugos“, tuomet kairiajame meniu – „Parama“.
    •    3.Užpildykite FR0512 v.2 formą tiesiogiai EDS portale (online).
    •    4.Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (*) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:
    •    (*) 5 Mokestinis laikotarpis – 2017
    •    (*) 6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą – ✔
    •    (*) E1 Gavėjo tipas – 2 [vienetas, turintis teisę gauti paramą]
    •    (*) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 191828963
    •    (*) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 2,00

Deklaracijų pateikimo terminas į VMI iki 2018-05-01.
    Bal 2018
    Akcija „Kaunas tvarkosi 2018“

Kviečiame visus prisijungti 2018 m. balandžio 21 d. (šeštadienį) 10 val. prie Kaune organizuojamos švarinimosi akcijos „Kaunas tvarkosi 2018“.

Mokyklai priskirta tvarkymosi vieta – Kauno tvirtovės VIII fortas (įvažiavimas iš Pryšmančių g. 38) Akcijos organizatoriai pasirūpins visomis reikalingomis priemonėmis (pirštinėmis, rūšiavimo maišais ir kt.), taip pat žada daug staigmenų ir siurprizų visai šeimai.

Švarinkime savo miestą Kauną!
    Kauno mokyklų žaidynių 1-4 kl. šaškių varžybos

2018 m. balandžio 11 d. Kauno technikos profesinio mokymo centre vyko Kauno mokyklų žaidynių 1-4 klasių šaškių varžybos. Jose dalyvavusi mūsų mokyklos ketvirtokų komanda (Emilija Mačiulaitytė (4b), Ignas Mikštas (4b), Karolis Juška (4b) ir Arnas Jezukevičius (4c)) užėmė IV-ąją vietą. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!

Olimpiada „Skaičiukas- 2018“

2018 m. balandžio 5 d. Kauno „Varpelio“ pradinėje mokykloje vyko Kauno miesto ketvirtųjų klasių mokinių  matematikos olimpiada „Skaičiukas- 2018“. Joje dalyvavusi 4a klasės mokinė Faustė Kuršaitė užėmė III vietą. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!

Sėkmės Faustei respublikinėje Matematikos olimpiadoje.

Atostogos

Mokinių velykinės atostogos nuo 2018 m. balandžio 3 iki 6 d. Į mokyklą renkamės balandžio 9 d. (pirmadienį).

ES projektas [2013.08.12]

PRADEDAMAS  ĮGYVENDINTI  EUROPOS  SĄJUNGOS  LĖŠOMIS  FINANSUOJAMAS KAUNO „RYTO“ PRADINĖS  MOKYKLOS PROJEKTAS

Informuojame, kad Kauno „Ryto“ pradinė mokykla 2013 m. liepos 29 d. pasirašė trišalę finansavimo ir administravimo sutartį ir pradeda  įgyvendinti  projektą „Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos pastato išorinių atitvarų ir inžinerinių sistemų modernizavimas“ (projekto kodas VP3-3.4-ŪM-04-R-21-059), finansuojamą pagal 2007-2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 3 prioriteto „Aplinka ir darnus vystimasis“ įgyvendinimo  VP3-3.4-ŪM-04-R priemonę „Viešosios paskirties pastatų renovavimas regioniniu lygiu“. Pagal finansavimo ir administravimo sutartį, projekto įgyvendinimui skirta 946.552,00 Lt lėšų, iš kurių Europos Sąjungos struktūrinė parama – 549 923,05 Lt, likusi dalis ES struktūrinės paramos bendrojo finansavimo lėšos.

Pagrindinis projekto tikslas – padidinti vartojamos energijos efektyvumą Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos pastate. Įgyvendinant projektą planuojama atlikti šiuos atnaujinimo (modernizavimo) darbus – pakeisti senus pastato langus, lauko ir tambūro duris, atnaujinti (modernizuoti) pastato vidaus šildymo bei vidaus karšto vandens sistemą, atlikti stogo su apšiltinimu modernizavimą.
Įgyvendinus projektą bus užtikrintas efektyvesnis šilumos energijos vartojimas Kauno „Ryto“ pradinės  mokyklos pastate ir leis sumažinti neigiamą poveikį aplinkai mažesniais išmetamų į aplinką teršalų kiekiais. Planuojamų priemonių įgyvendinimas mokykloje užtikrins įstaigos mokiniams, jų tėvams, pedagogams ir kitiems darbuotojams geresnes mikroklimato sąlygas žiemos metu, jiems bus sudarytos tinkamos darbo sąlygos.