Jun 2017
    Dėvėtų mokyklinių uniformų mugė
    2017 m. birželio 7 d. (trečiadienį) ir rugpjūčio  28 d. (pirmadienį) nuo 8.00 iki 12.00 val. tėvelių prašymu  mokykloje organizuojama dėvėtų mokyklinių uniformų mugė.
    May 2017
    Projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2017“
    Džiaugiamės mūsų mokyklos 2 kl. mokinių plaukimo komandos aukštais pasiekimais projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2017“ baigiamajame renginyje, vykusiame 2017 m. gegužės 25 d. Kauno kolegijos baseine Mastaičiuose (trenerė Žaneta Tautvydė).
    Mokslo metų pabaigos šventė
    2017 m. gegužės 31 d. (trečiadienį) 10.00 val. mokyklos kieme vyks mokslo metų pabaigos šventė „Sveika, vasara“. Kviečiame visus dalyvauti!
    Ketvirtokų išleistuvės
    2017 m. gegužės 30 d. (antradienį) 12.00 val. Kauno valstybiniame Lėlių teatre vyks ketvirtųjų klasių baigiamoji popietė „Lik sveika, pradine mokykla”. Kviečiame 4 kl. mokinius, jų šeimas ir mokytojus dalyvauti!
    Tarpklasinės estafetinio bėgimo varžybos
    2017 m. gegužės 25 d. (ketvirtadienį) šalia mokyklos esančiame stadione vyks tarpklasinės estafetinio bėgimo varžybos. Dalyviai – 1-4 kl. mergaičių ir berniukų komandos. Linkime dalyviams sėkmės!

ES projektas [2013.08.12]

PRADEDAMAS  ĮGYVENDINTI  EUROPOS  SĄJUNGOS  LĖŠOMIS  FINANSUOJAMAS KAUNO „RYTO“ PRADINĖS  MOKYKLOS PROJEKTAS

Informuojame, kad Kauno „Ryto“ pradinė mokykla 2013 m. liepos 29 d. pasirašė trišalę finansavimo ir administravimo sutartį ir pradeda  įgyvendinti  projektą „Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos pastato išorinių atitvarų ir inžinerinių sistemų modernizavimas“ (projekto kodas VP3-3.4-ŪM-04-R-21-059), finansuojamą pagal 2007-2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 3 prioriteto „Aplinka ir darnus vystimasis“ įgyvendinimo  VP3-3.4-ŪM-04-R priemonę „Viešosios paskirties pastatų renovavimas regioniniu lygiu“. Pagal finansavimo ir administravimo sutartį, projekto įgyvendinimui skirta 946.552,00 Lt lėšų, iš kurių Europos Sąjungos struktūrinė parama – 549 923,05 Lt, likusi dalis ES struktūrinės paramos bendrojo finansavimo lėšos.

Pagrindinis projekto tikslas – padidinti vartojamos energijos efektyvumą Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos pastate. Įgyvendinant projektą planuojama atlikti šiuos atnaujinimo (modernizavimo) darbus – pakeisti senus pastato langus, lauko ir tambūro duris, atnaujinti (modernizuoti) pastato vidaus šildymo bei vidaus karšto vandens sistemą, atlikti stogo su apšiltinimu modernizavimą.
Įgyvendinus projektą bus užtikrintas efektyvesnis šilumos energijos vartojimas Kauno „Ryto“ pradinės  mokyklos pastate ir leis sumažinti neigiamą poveikį aplinkai mažesniais išmetamų į aplinką teršalų kiekiais. Planuojamų priemonių įgyvendinimas mokykloje užtikrins įstaigos mokiniams, jų tėvams, pedagogams ir kitiems darbuotojams geresnes mikroklimato sąlygas žiemos metu, jiems bus sudarytos tinkamos darbo sąlygos.