Dec 2018
    Labdaros akcija "Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa"
    Adventas - puikus metas mokyti vaikus gerais darbais pasitikti Jėzaus gimimo dieną - Kalėdas. Kviečiame vieni kitus prisijungti prie labdaros akcijos "Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa". Prašome šiais metais "Carito" vaikams padovanoti: sąsiuvinių, pieštukų, flomasterių ir kitų jiems reikalingų priemonių. Kanceliarinės priemonės renkamos iki 2018 m. gruodžio 21 d. Dėkojame už jūsų gerumą!
    Dec 2018
    Akcija "Pasitik Kalėdų senelį švariomis rankomis"

2018 m. gruodžio 6 d. (ketvirtadienį) nuo 9.30 val. iki 12.00 val. mokyklos foje vyks akcija "Pasitik Kalėdų senelį švariomis rankomis". Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

Dec 2018
    Projektas "Giminės medis - 2018"
    2018 m. lapkričio 28 d. Kauno tautinės kultūros centre vyko respublikinis projektas "Giminės medis - 2018". Jame dalyvavusi mūsų mokyklos mokinė Eglė Ožekauskaitė (4a) gavo padėką už domėjimąsi savo šeimos, bendruomenės, valstybės praeitimi, tautos tapatumo saugojimą, puoselėjimą ir įprasminimą kūrybiniame darbe "Giminės medis". Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!
    Nov 2018
    Olimpiada "Aš ir pasaulis"
    2018 m. lapkričio 28 d. Kauno mokykloje-darželyje "Rūtelė" vyko Kauno miesto 4 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiada "Aš ir pasaulis". Joje mūsų mokyklos mokinių komanda (Haris Milčius (4a), Arnas Pekšys (4b), Jonas Budrikis (4c)) užėmė I-mąją vietą. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!
    Nov 2018
    Konkursas "Aš myliu savo senelius"
    2018 m. spalio mėnesį vyko tradicinis Kauno miesto ugdymo įstaigų 2-4 klasių mokinių ir jų senelių rašinių konkursas "Aš myliu savo senelius", skirtas Pagyvenusių žmonių mėnesiui. Konkursui buvo pateikta 160 darbų iš 20 ugdymo įstaigų. Jame dalyvavusios mūsų mokyklos mokinės Lėja Rumbutytė (4b) ir Aistė Pakalniškytė (4b) tapo nugalėtojomis. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!

Dviratukų varžybos [2018.05.09]