Paroda "Aš myliu Lietuvą"

Kviečiame aplankyti Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos dailės studijos „Kūrybiukas“ mokinių darbų parodą „Aš myliu Lietuvą“, vykstančią šiuo metu Kauno Šventosios dvasios (Šilainių) bažnyčioje.

Priėmimas į pirmąsias klases 2018-2019 m.m. [2018.02.21]

DĖL PRIĖMIMO Į PIRMĄSIAS KLASES 2018–2019 MOKSLO METAMS:
Priėmimas vykdomas vadovaujantis:PRIĖMIMO Į KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠU, patvirtintu Kauno miesto savivaldybės tarybos Kauno miesto savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 6 d. sprendimu Nr.T-33

Priimant į mokyklas 2018–2019 m.m prašymo padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų sąrašų sudarymui, tai lemia Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos apraše nurodyti kriterijai.

Klasių komplektų ir mokinių skaičių mokykloms, mokyklų aptarnavimo teritorijas ir prašymų padavimų datą  Savivaldybės Taryba nustatys vasario 27 dienos posėdyje.

Planuojama prašymų padavimo pradžia kovo 7 d. 12 val., jeigu Taryba nenustatys kitaip.