Oct 2018

Mokinių rudens atostogos nuo spalio 29 d. iki lapkričio 2 d. Į mokyklą renkamės lapkričio  5 d. (pirmadienį).

Oct 2018
    Projektas "Praverkim duris į muzikos pasaulį"
    2018 m. spalio 22-26 d. mokykloje buvo įgyvendintas projektas "Praverkim duris į muzikos pasaulį". Rytais mokykloje skambėjo įvairi muzika: lietuvių l., klasikinė, šiuolaikinė. Mokiniai edukacinėse programose "Afrikos būgnai" ir "Svečiuose pas muzikos instrumentus" susipažino su įvairiais instrumentais, pabandė jais groti.
    Tarpklasinės virvės traukimo varžybos
    Šiandien, 2018 m. spalio 23 d., mokyklos sporto salėje vyks 1-4 klasių komandų virvės traukimo varžybos. Linkime dalyviams sėkmės!
    Metų mokytojo premija

Šiandien, 2018 m. spalio 9 d., mūsų mokyklos mokytoja Ingrida Ūsienė Kauno miesto tarybos posėdžio metu buvo apdovanota Metų mokytojo premija. Nuoširdžiai sveikiname ir didžiuojamės! Daugiau apie tai skaitykite http://www.kaunas.lt/2018/10/naujienos/trims-geriausiems-kauno-mokytojams-solidzios-premijos/

Sep 2018
    Susitikimas su bendruomenės pareigūnais
    2018 m. rugsėjo 14 d. (penktadienį) mokyklos aktų salėje 1-2 klasių mokiniai dalyvaus saugaus eismo pamokėlėje, kurios metu susitiks su Amsiumi ir Kauno apskrities bendruomenės pareigūnais. Po jo 1 klasių mokiniai eis į lauką ir mokysis saugiai pereiti per Šarkuvos g. perėją.

Priėmimas į pirmąsias klases 2018-2019 m.m. [2018.02.21]

DĖL PRIĖMIMO Į PIRMĄSIAS KLASES 2018–2019 MOKSLO METAMS:
Priėmimas vykdomas vadovaujantis:PRIĖMIMO Į KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠU, patvirtintu Kauno miesto savivaldybės tarybos Kauno miesto savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 6 d. sprendimu Nr.T-33

Priimant į mokyklas 2018–2019 m.m prašymo padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų sąrašų sudarymui, tai lemia Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos apraše nurodyti kriterijai.

Klasių komplektų ir mokinių skaičių mokykloms, mokyklų aptarnavimo teritorijas ir prašymų padavimų datą  Savivaldybės Taryba nustatys vasario 27 dienos posėdyje.

Planuojama prašymų padavimo pradžia kovo 7 d. 12 val., jeigu Taryba nenustatys kitaip.