Oct 2018

Mokinių rudens atostogos nuo spalio 29 d. iki lapkričio 2 d. Į mokyklą renkamės lapkričio  5 d. (pirmadienį).

Oct 2018
    Projektas "Praverkim duris į muzikos pasaulį"
    2018 m. spalio 22-26 d. mokykloje buvo įgyvendintas projektas "Praverkim duris į muzikos pasaulį". Rytais mokykloje skambėjo įvairi muzika: lietuvių l., klasikinė, šiuolaikinė. Mokiniai edukacinėse programose "Afrikos būgnai" ir "Svečiuose pas muzikos instrumentus" susipažino su įvairiais instrumentais, pabandė jais groti.
    Tarpklasinės virvės traukimo varžybos
    Šiandien, 2018 m. spalio 23 d., mokyklos sporto salėje vyks 1-4 klasių komandų virvės traukimo varžybos. Linkime dalyviams sėkmės!
    Metų mokytojo premija

Šiandien, 2018 m. spalio 9 d., mūsų mokyklos mokytoja Ingrida Ūsienė Kauno miesto tarybos posėdžio metu buvo apdovanota Metų mokytojo premija. Nuoširdžiai sveikiname ir didžiuojamės! Daugiau apie tai skaitykite http://www.kaunas.lt/2018/10/naujienos/trims-geriausiems-kauno-mokytojams-solidzios-premijos/

Sep 2018
    Susitikimas su bendruomenės pareigūnais
    2018 m. rugsėjo 14 d. (penktadienį) mokyklos aktų salėje 1-2 klasių mokiniai dalyvaus saugaus eismo pamokėlėje, kurios metu susitiks su Amsiumi ir Kauno apskrities bendruomenės pareigūnais. Po jo 1 klasių mokiniai eis į lauką ir mokysis saugiai pereiti per Šarkuvos g. perėją.

Konkursas "Ar aš buvau kodėlčius?" [2018.01.05]

2017 m. gruodžio mėn. Kauno m. Vaikų literatūros muziejus organizavo rašinio konkursą "Ar aš buvau kodėlčius?", kuriame mūsų mokyklos mokinės Urtė Pipiraitė (4a) ir Gailė Surgėlaitė (4a) tapo nugalėtojomis. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!